wtorek, 26 marca 2013

Hejoo!!

Jak tam ??  Dzieje się coś u was ciekawego? Bo u nas nie bardzo ;)).. Ale na szczęście jeszcze tylko jutro trzeba wstać do szkoły i świętaa... Mam nadzieję że szybko mi minie ta środa, co nie jet za bardzo prawdopodobne bo ostatnią mam fizykę! Ale na szczęście nie będzie matematyki, ponieważ pani jedzie na wycieczkę ;).
W czwartek odbyły się dni otwarte w okolicznych szkołach średnich no więc trochę pooglądałyśmy przez co mam jeszcze większy mętlik w głowie co do wyboru szkoły :/. Strasznie się stresuje niby mniej więcej wiem (a przynajmniej wiedziałam) do jakiej szkoły chcę iść i na jaki profil, ale po tych dniach otwartych to sama się pogubiłam... Na szczęście mam jeszcze trochę czasu i może coś wykombinuję ;). A może Wy mi coś doradzicie??
Dość o szkołach! Muszę wam powiedzieć, że u nas jest ... strasznie ZIMNOOO! Wiatr, zaspy, śnieg, deszcz no po prostu masakra ;/. Wiosno gdzie jesteś??!! Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam taką pogodę! Miałam już w planach jeżdżenie na rolkach i wycieczki rowerowe i nic z tego nie wyszło bo trzeba dalej zakładać kozaki i grube kurtki ;/. A na pocieszenie piękne wiosenne krajobrazy ;))No i dlaczego nie może tak już być ??  Ehh.. 

/Asia ;*

5 komentarzy:

 1. U mnie w szkole chłopak złamał nogę z mojej klasy oO

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny blog :) Ja obserwuję :DD U mnie nowy filmik ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA http://anetaa010.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. No dokładnie, gdzie ta wiosna ;_;
  Obserwujemy c: ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie stresuj się ;):)
  Ach fizyka...
  Równiez u mnie za oknami mróż brrr
  chcemy prawdziwą wiosne !
  pozdrawiam :***

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)