poniedziałek, 17 czerwca 2013

~134

Hejka. Tak wiem obiecujemy, że będziemy pisały częściej, ale nie za bardzo nam to wychodzi ;/. Jednak już niedługo wakacje i co za tym idzie więcej wolnego czasu. Chociaż osobiście wakacje zacznę dopiero po tym jak dostanę się do szkoły i ten cały stres minie... .
Teraz trochę z innej strony, a mianowicie zaczął się sezon TRUSKAWEK!! Ja osobiście je ubóstwiam. Oczywiście najlepsze są te ekologiczne, czyli od babci ;). Ostatnio jem je na okrągło, nawet teraz pisząc notkę ;P.

 truskawki :D

I moje ostatnie dzieło: 
ciastko z truskawkami i koktajl truskawkowy :)

Trzeba korzystać bo niedługo stracimy je na całyyy rok ;P. A Wy jakie owoce lubicie najbardziej?? Nasze Polskie czy może te egzotyczne??

 No nic kończę notkę z pozytywnym humorem, mam  nadzieję, że u Was wszystko ok?? No wiecie z ocenami i takie tam. U mnie nie jest najgorzej i jak na razie jestem pozytywnie nastawiona :). Mam nadzieję, że nasza frekfencja w pisaniu notek sie poprawi będziemy sie o to starały.
 buziaki ;*/ asia

4 komentarze:

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)