czwartek, 2 sierpnia 2012

:>

Hejka : ]
Jak Wam minął pierwszy miesiąc wakacji? Ja osobiście nie narzekam, ale mam nadzieję, że sierpień będzie lepszy :P Póki co moje plany to koncert Ewki i kolonia...<3
Szczerze to nie mam za bardzo o czym pisać ;/ Nie mam też wiele zdjęć, gdyż dzięki ADHD, na które cierpię jakieś 3 lata, mój aparat wylądował w serwisie ; (((
Aleee...
Dzisiaj przyszła mi nowa gra na xboxa ^^ London 2012...i mogę śmiało stwierdzić, że jest świetna. Przynajmniej nam (mi i mojemu bratu) bardzo się podoba. Gramy od 12 z małymi przerwami :PPP Nie, nie jestem uzależniona. W sumie gra na xboxie to u mnie rzadkość, ale dzisiaj naprawdę się wciągnęłam...:)))
A może polecacie jakieś fajne gry? Piszcie śmiało! :P


Wrzucam jeszcze fotki ze spaceru... enjoy :>

Jeszcze jedną sprawa... mój brat ma w sobotę urodzinowe party, na które oczywiście zaprosił kolegów i koleżanki.(7 lat) Moim zadaniem jest wymyślić jakieś konkurencje. Tyle, że nie mam kompletnie pomysłu. Pomożecie? :*** Z góry dzięki.
Iga :]

3 komentarze:

  1. Może przeciąganie liny chłopaki na dziewczyny , szukanie jakieś rzeczy..Wbijanie ogonka osiołkowi..

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne zdjęcia. :) Oczywiście że obserwuje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne masz ząbki i uśmiech :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)