czwartek, 27 grudnia 2012

~110

Na początku chciałabym przeprosić, że tak długo nie pisałam (bo teraz jest moja kolej), ale nie miałam za bardzo czasu. Mało kiedy w ogóle byłam w domu przez co nie miała dostępu do internetu. Postaram się to nadrobić ;)
Święta, święta i po świętach! Strasznie szybko zleciało mi kilka tych dni ;(. Chociaż jestem z nich zadowolona ;). Muszę się wam pochwalić, że pod choinkę dostałam tablet!! A co wy znaleźliście pod świątecznym drzewkiem i czy prezent był trafiony? Macie jakieś plany na Sylwestra?? Ja nie jestem jeszcze pewna co i gdzie będę robiła, ale mam zamiar się dobrze bawić, bo w końcu to jest najważniejsze, żeby jak najlepiej zakończyć stary i rozpocząć nowy rok ;)).
 Ale muszę wam się przyznać, że wstając rano po prostu się załamałam, a mianowicie dlatego, że... nie ma śniegu!! Jest po prostu ZIELONO!! Nie wiem jak wy ale ja kocham ten biały puch ;), a szczególnie w święta, tworzy on taki nastrój, no jest po prostu pięknie. No cóż mam chociaż nadzieje, że śnieg spadnie jeszcze tej zimy :). A na koniec kilka ślicznych zdjęć znalezionych w Google. Oczywiście zimy ;)) 
no to na koniec życzę wam udanego Sylwestra ;)).
Asia ;*

6 komentarzy:

 1. dzięki i wzajemnie. fajne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja tez kocham ten białt puch u mnie nawet w świeta go nie było a tylko 15 stopni na plusie

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawzajem :D
  Świetne zdjęcia.
  Ach te święta xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Również życzę udanego Sylwka :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super blog :))

  obserwuje i życzę udanego Sylwka :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)