poniedziałek, 10 grudnia 2012

Urodziny!! ;)

Hejka. Jak w temacie mam dzisiaj urodziny, 15 <3. No ale nie będę teraz o tym pisała. Będę pisała o tym, że... jest śnieg!! Tak wiem, jestem genialna ;P. Ale u nas po prostu jest go dużo, bardzo dużooo. Na szczęście uniknęłam (jak na razie) natarcia śniegiem co jest bardzo wielkim wyczynem, ale czuję, że w najbliższym czasie będę leżała w zaspie ;)). No ale cóż takie są uroki zimy i trzeba się nimi cieszyć. Przecież nie zawsze możemy poczuć śnieg na twarzy, jak ujął to mój brat. Ostatnio to zdanie często towarzyszy moim wypowiedziom więc tym razem też go użyje: a więc za moich czasów ;) bardzo czekałam na zimę nie chodziło tu o prezenty (chociaż nie były mi obojętne, jak każdemu dziecku), ale o; lepienie bałwana, "wojny" na śnieżki, robienie aniołków na śniegu, czy zjeżdżanie na sankach. Teraz jesteśmy na to "za starzy" przez co zanika cały ten urok, teraz możemy tylko się nacierać bo lepić bałwana już nam nie wypada, bo to jest dla małych dzieci. Chociaż szczerze mówiąc teraz nawet ci najmłodsi nie chcą się bawić w śniegu, bo np."telefon mi się zepsuje" ;/. Jest to dość smutne bo ja osobiście dałabym wszystko, aby cofnąć się w czasie i wrócić do tych wszystkich atrakcji które przygotowała nam zima ;). Rozpisałam się troszkę ;). to kilka zdjęć naszej zimy, które zrobiłam wracając ze szkoły ;)):


 
No to na koniec jeszcze taka nutka fajna :  http://www.youtube.com/watch?v=fwK7ggA3-bU
Ciepłych i miłych dni :)
Asia ;)

13 komentarzy:

 1. A mi nie udało się uniknąć natarcia. Zostałam ofiarą już wiele, wiele razy! Ale cóż, i tak uwielbiaim zimę, i też chętnie cofnęłabym się w czasie.. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszego:) Fajne zdjęcia:D

  OdpowiedzUsuń
 3. 100 lat
  u mnie tez jest strasznie duzo sniegu i ciesze sie jak głupia

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ze znajomymi nigdy nie uważamy, że jesteśmy na to "za starzy" :D Jak się bawić to się bawić :D
  Co nas obchodzi, co pomyślą inni :D

  OdpowiedzUsuń
 5. A i jeszcze : Wszystkiego Najlepszego!:* Spełnienia marzeń i czego tylko sobie zażyczysz !:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepszego! :)
  Tez z checia bym sie cofnela do "beztroskich lat" :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Spełnienia marzeń! :D
  Na nic nie jesteśmy za starzy, tfu! Chodź lepić bałwana! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za życzenia :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Spóźnione wszystkiego najlepszego :)!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)