środa, 6 lutego 2013

Siemkaa!

Hejj!Co tam u Was? Ja ostatnio jestem strasznie happy, a to dlatego, że jeszcze tylko dwa dni szkoły i FERIE!!!! Po prostu superr nie mogę się doczekać. Jednak zanim się totalnie wyluzuje... czeka mnie jeszcze bal gimnazjalny... Nie mogę powiedzieć, że czekam na niego z niecierpliwością, ale cóż może nie będzie tak źle ;) mogę was zapewnić, że zdjęcia jak najbardziej mamy zamiar robić więc tu też pewnie kilka się ich znajdzie ;P.
Muszę się Wam pochwalić, dzisiaj pierwszy raz ogarniałam o czym mówimy na fizyce. A to dlatego, że mówiliśmy o wadach wzroku, a że ja i Iga jesteśmy krótkowidzami (ja noszę okulary, a Iga soczewki) coś czaiłam więc jestem z siebie dumna ;)). Poza tym dowiedziałam się również na fizyce (!) od Pani, że jesteśmy nienormalne, ponieważ normalni ludzie mają normalne gałki oczne, a my mamy rozciągniętą więc jesteśmy nienormalne! No i wtedy zaczęła się faza, śmiałyśmy się jak głupie przez co rzeczywiście wyglądało, że za normalne nie jesteśmy, ale cóż takie życie :). Na koniec takie artystyczne zdjęcie ;P.


Mam do was jeszcze pytanie. Możecie mi polecić jakieś fajne filmy? Nie ważne z jakiej kategorii po prostu te co są warte obejrzenia. To do następnego.
Asia ;*

7 komentarzy:

 1. ładne zdjęcie :3
  Ja mogę polecić film "Rain Man" :) Generalnie jest o człowieku który ma autyzm, ale film nie jest przez to jakimś smętem, wręcz przeciwnie, jest bardzo zabawny ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. "Widmo" ale japońska wersja jest świetne ;)

  Aria. ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszcze ferii, ja skończyłam i zaczęłam jako pierwsza ;

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też zaczęłam wreszcie ferie. Nareszcie! ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)