wtorek, 21 maja 2013

~132

Hejka! Na początku przepraszam, że tak długo nie pisałyśmy. Poprawa ocen, bierzmowanie, a do tego jeszcze składnie podań ;/. Dużo tego teraz jest, ale postaramy się pisać częściej :).
Ostatnio byliśmy na klasowym ognisku - szok!- było ono planowane od... dawna i za każdym razem nam nie wychodziło jednak na szczęśćcie w czwartek zamiast do szkoły poszliśmy do lasu ;)). Było naprawdę fajnie, świetnie się bawiliśmy poza tym to pewnie nasza ostatnia wycieczka w tym roku ;/. Ale cóż tak to jest gdy nie jest się zbyt zgraną klasą.! Wracając do ogniska... na początku musieliśmy przejść "kilka" (według naszej pani, a według mnie kilkanaście ;P) kilometrów, następnie chłopaki rozpalili ognisko, zjedliśmy i wróciliśmy już (na szczęście)  krótszą, o wiele krótszą drogą. I to by było na tyle... klasowe ognisko.

 Cześćć Iga! :D

Smacznego! Heh. Trochę zamulone.. ;P

A Wy organizowaliście jakieś klasowe wycieczki?? Pochwalcie się ;). Może znacie jakieś fajne miejsca na wypady klasowe?? Do następnego ;*.
//Asia

5 komentarzy:

 1. my raz mielismy klasowe ognisko ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rany, strasznie dawno nie byłam na ognisku ._.
  Ładna pogoda, muszę to nadrobić :D

  OdpowiedzUsuń
 3. hejjj ^^ zorganizowałam konkurs, nagrodą będzie śliczna bransoletka, wystarczy tylko podać tytuł filmu o miłości bądź przyjaźni. Więcej info tutaj:
  http://nic-dwa-razy-sie-nie-zdarzy.blogspot.com/2013/04/konkurs.html

  zapraszam :>

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)