środa, 9 maja 2012

Czee! Trochę długo tu nie zaglądałam...niby tyle tego wolnego było, a tak szybko to minęło...;/ a teraz już do 'końca';c Dobrze, że jakieś wycieczki się szykują ;pp Najbliższa już 17 maja do Wawy!!! Ach nie mogę się doczekać ;d Później z klasą do Krakowa, i do 'szałasu' z kółka ratowniczego. wczoraj i dzisiaj też nie było mnie w szkole, wczoraj byłam na warsztatach plastycznych, a dzisiaj mięliśmy rajd pieszy po okolicy. Chodziliśmy po pagórkach, lasach, błocie, wodzie, krzakach...ale z fajnymi ludzmi, więc jestem zadowolona ^^ Mam nadzieję, że wpadnie jeszcze jakiś wyjazd, bo tego jest o wiele ze mało!!!

A jak minęła Wam majówka? Bo ja spędziłam ją bardzo mile :) Byłam u Ady. Ona ma braci ciotecznych, którzy mają roczek( tak, są bliźniakami :) ) i byli u niej akurat więc się z nimi bawiłyśmy. Oni są świetni. Porobiłyśmy im , tańczyliśmy, chodziliśmy po lesie...itp. Było super. A na następny dzień pojechałam z rodzicami na wycieczkę do Krakowa. Ale każdy chyba wie, co się robi w Krakowie, więc nie będę się rozpisywać tylko wrzucę fotki:
Kornel w moich okularkach :PP
Marcel i jego zaciesz ^^
Jak u Was pogoda? Bo u Nas marnie ;/ Po upalnych weekendzie majowym zrobiło się okropnie i ciagle prawie pada :(
Jak widzicie zmieniłyśmy wygląd strony. Jak Wam się podoba?
xoxo:* Iga

1 komentarz:

  1. U mnie też jest straszna pogoda. :C
    Życzę Ci udanej wycieczki. Też mam organizowaną pod koniec maja, ale do Trójmiasta. :P
    Zapraszam do mnie ~ http://thesecretsoftheheavens.blogspot.com/ ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)