środa, 16 stycznia 2013

~114

Hejka! Jejku ja dawno tutaj byłam ;). No cóż ostatnio jest coraz więcej nauki (wystawianie ocen..) więc przepraszam że nic ostatnio nie pisałam. Hmm.. o czym by tu popisać ?? Ostatnio jakoś nie jestem w dobrym humorze, a dzisiejsza pogoda całkiem mnie załamuję. Ciągle pada deszcz, jest zimno (brr...) i ogólnie jest nie przyjemnie. Ehh.. a tak marzył mi się kulig, ale cóż w tym roku chyba nic z tego nie wyjdzie, ewentualnie na feriach, ale wątpię żeby był w tedy śnieg. My ferie zaczynamy dopiero w lutym ;(, także jest trochę czasu ;). A wy macie już ferie, pochwalcie się swoimi planami, bo ja raczej spędzę je w domu ;P.
Jak już wspominałam mamy wieleee nauki (sprawdziany, poprawki), ale damy radę (mam nadzieję ;P). Jednak dobry humor, przynajmniej w szkole, nam dopisuje ;)). Znalazłyśmy czas na zrobienie kilku fotek a oto one !!:

 
heh.. nie mogłam się powstrzymać przed dodaniem tego zdjęcia ;))
Sylwia "ucząca się" historii ;P


Na koniec chciałabym polecić wam świetnego bloga  http://smileforme25.blogspot.com/  , piszą go dwie genialne blogerki. Opisują na nim codzienność, która nie jest wcale nudna :). Dopiero niedawno zaczęły i nie mają zbyt dużo czytelników więc może im pomożemy?? Liczę na was :).
Zapraszamy również na nasz profil na facebook'u!! Link znajdziecie w zakładce :).
Do następnego
Asiaa ;*

4 komentarze:

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)