czwartek, 28 czerwca 2012

Zakupy !

Cześć Wszystkim :)
Dzisiaj pogoda taka 'podła' od rana niebo jest zachmurzone, spać się chce i nic więcej ;/ Miejmy nadzieję że jutro pogoda nam dopisze gdyż ponieważ, pięknie wystrojeni idziemy odebrać świadectwo :)
No ale wracajmy do tematu :D Dziś byłam na małych zakupach :) Kupiłam sobie tylko trampki które możecie zobaczyć na zdjęciu niżej. Ale kilka dni wcześniej też uzupełniałam swoją szafę w krótkie spodenki :) Też są na zdjęciu niżej :-) Idzie lato, jadę nad morze więc trzeba pokazać nogi :P
Byłam też w sklepie Carrefour i pierwsze co rzuciło mi się w oczy po wejściu do tego sklepu too: tekturowy Kuba Błaszczykowski :) Nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam zdjęcie haha. Zobaczcie :)

Tak wiem - jestem czasem nienormalna :P(mam nadzieję że w pozytywnym sensie 'nienormalna')  haha. Tata baaardzo się ze mnie śmiał :P  Aha i jeszcze taka jedna mała wiadomość, głównie to takiego jednego anonima który pod jednym postem zostawił obraźliwy komentarz pod jedną notką: Wiedziałam kto to jest Kuba Błaszczykowski przed EURO 2012, wiedziałam w jakim klubie gra i jeszcze kilka innych rzeczy - więc jak nie znasz - nie oceniaj!
To by było chyba na tyle. Spadam ;-)

4 komentarze:

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)