piątek, 22 lutego 2013

~120

Hej : >
W środę wieczorem wróciłam z zimowiska w Biskupinie. Niestety to już koniec,ale było super! Pogoda nie była najgorsza, więc udało Nam się wiele zwiedzić. Oprócz tego były zajęcia manualne np. lepienie z gliny, masy solnej, modeliny; malowanie na szkle; robienie origami, piekliśmy bułeczki i pierniki. Ale chyba najbardziej podobały się wszystkim wielkie bitwy na śnieżki i zimowe podchody ^^ Właśnie dzięki tym ostatnim do domu wróciłam z gorączką. Jak na każdej z koloni poznałam wiele świetnych osób i jak zawsze żal było się żegnać. Ustaliliśmy sobie, że w lecie się zgadamy i pojedziemy na tą samą kolonie, ale jakoś nie specjalnie wierzę, że to się uda. Sesja po przedstawieniu pt. " CYRK PRZEDSZKOLACZEK " : )))


Amelcia *,*
 A Wy jak spędziliście ferie?
xoxo : ***/I

15 komentarzy:

 1. Każdy z nas kiedyś tam obiecywał, że kontakt się nie urwie i mijały lata, zapomniało się o tych ludziach. Świetne zdjęcia, szczególnie to ostatnie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne zdjęcia ;) takie pozytywne :D


  Całusy, Aria ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne zdjecia;)
  mmm.pierniczki;p

  OdpowiedzUsuń
 4. pozytywne zdjęcia ! ja tam ferie już daawno miałam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. ja ferie skończyłam w styczniu ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Też niedawno byłam na zimowisku!
  To cudowna sprawa <3

  OdpowiedzUsuń
 7. fajne fotki :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Najgorsze jest żegnanie się ;c

  OdpowiedzUsuń
 9. pamiętam czasy zimowisk. Fajnie zawsze było :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)