sobota, 2 marca 2013

~121

Siemka! Przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale skończyły się ferie i zaczęła się szkoła ;( przez co nie miałam za bardzo czasu na pisani.
Ostatnio w naszej szkole odbył się międzyszkolny turniej w piłkę nożną dziewczyn i chłopaków. Muszę się pochwalić bo nasi chłopcy zajęli I miejsce! Dziewczynom nie poszło za dobrze, ale według mnie grały bardzo fajnie :). Wybieramy się też z klasą do kina na jakiś fajny filmy... tylko nie wiemy jeszcze na jaki ;). Nie mamy za bardzo pomysłu, a może wy polecicie nam coś fajnego z nowości kinowych, coś wartego obejrzenia?? Czekam na propozycję! :). W następnym tygodniu w piątek w szkole mamy "Dzień kapelusza", ten kto przyjdzie w kapeluszu nie będzie pytany i będzie zwolniony z pisania niezapowiedzianych kartkówek.!! Strasznie się cieszę z tego powodu ponieważ w piątek mamy najgorsze lekcje; biologi, geografia, chemia. Więc ten dzień będzie piękny ;D!!!
Znalazłam na internecie bardzo fajne komplety:

 

Co myślicie o tych zestawach?? Który podoba wam się bardzie?? To tyle, jeśli macie jakieś pomysły na notki, bo mi czasem ich brakuje, lub jest coś o czym chcielibyście poczytać piszcie na naszego maila: kafahi@wp.pl . Do następnego. Buziaczki / asia ;*

6 komentarzy:

Dziękujemy za każdy komentarz, zawsze staramy się odpowiadać na każdy. Napisz że obserwujesz - zrobimy to samo ;-) Zawsze staramy się odwiedzać blogi które pozostawią po sobie ślad :)